1 * hěvzdičkové apartmány v Košicích

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Košicích. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Košic, kde najdeme města Bukovec, Budimír, Košická Belá, Šaca a Moldava nad Bodvou.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Studio Park Angelinum 

Foto: Studio Park Angelinum
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Studio Park Angelinum nabízí ubytování v Košicích, 1,2 km od katedrály sv. Alžběty a 1,6 km od Steel Arény. Hrnčiarska ulice je vzdálená 1,1 km. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Pokoje

Studiový apartmán
osoby27 - 27 EUR za noc

2. Apartmány Kukučín 

Foto: Apartmány Kukučín
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
93 %

Apartmány Kukučín offers accommodation with a garden and free WiFi, and is set in Košice. All units are equipped with a flat-screen TV and a fully equipped kitchen with an oven. A fridge and kettle are also offered. Cathedral of St. Elizabeth is 1.


3. Yogi Apartments 

Foto: Yogi Apartments
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Yogi Apartments nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi v centru Košic. Hotel se nachází 200 metrů od katedrály sv. Alžběty a 900 metrů od arény Steel.


4. Apartment Letná 2 

Foto: Apartment Letná 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Apartment Letná 2 se nachází v Košicích, 1,4 km od katedrály sv. Alžběty a 1,8 km od Steel Areny. Apartmán nabízí výhled do zahrady. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.


5. Apartmán Moyzesova 

Foto: Apartmán Moyzesova
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartmán Moyzesova se nachází v Košicích, pouhých 400 metrů od katedrály sv. Alžběty a 600 metrů od multifunkční haly Steel Aréna, ulice Hrnčiarska a Domu umenia (sídla Státní filharmonie Košice).

Pokoje

Apartmán s balkónem
osoby39 - 69 EUR za noc

6. Apartment Diana 

Foto: Apartment Diana
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Tento apartmán se nachází v Košicích, 500 metrů od katedrály svaté Alžběty. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a balkon.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob75 - 75 EUR za noc

6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: